Bardzo często zastanawiamy się jak spędzić Walentynki, by były one wyjątkowe, a ten sam scenariusz nie powtarzał się co roku. Mamy na to sposób – wybierzcie w naszym sklepie unikalne gadżety, które podgrzeją atmosferę w ten miłosny, jednak nadal lutowy, zimowy wieczór. 

 

Dlaczego gadżety walentynkowe są tak ważne?

Gadżety walentynkowe podczas tego szczególnego dnia są istotne, ponieważ przede wszystkim mogą stanowić prezent dla naszej drugiej połowy i zaproszenie do nieco bardziej zaawansowanej zabawy. Będąc kobietą, możesz postawić na bieliznę erotyczną, która podkreśli Twoje kształty i wyeksponuje Twoje największe atuty. Na co dzień mogą być one zakryte przez ubrania bądź piżamę. Dzięki seksownej bieliźnie Twój partner może czuć się zobligowany do tego, by odwdzięczyć się w tym ważnym dniu dłuższymi pieszczotami i skupieniem się w dużej mierze na dawaniu Ci przyjemności. Mężczyźni również mogą zaskoczyć swoją wybrankę, stawiając na męską bieliznę erotyczną, która jest mniej popularna, jednak nadal działa na wyobraźnię i jest zachętą do wspólnych, wyjątkowych walentynkowych igraszek. Są to w dużej mierze skąpe, mocno wykrojone stringi bądź humorystyczne stringi, która rozluźnia atmosferę i sprawia, że seks staje się zabawą. 

 

Randka w ciemno, a gadżety na Walentynki  

Planując walentynkowy wieczór, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze musimy dobrze znać osobę, z którą ją spędzimy. Wiele singli decyduje się na randki w ciemno, by po wymienieniu się kilkoma wiadomościami umówić się na seks z nieznajomą/nieznajomym. Na takim spotkaniu też warto mieć dla drugiej osoby skromny gadżet erotyczny, by jej nie przestraszyć, a raczej zbliżyć i pokazać, że zależy nam na dobrej zabawie. Mogą to być na przykład małe wibratory, które mogą umilić igraszki obojgu parterom. Mile widziane są także wszelkiego rodzaju żele, które sprawią, że penetracja będzie przyjemniejsza, szczególnie te rozgrzewające, stymulujące łechtaczkę i przybliżające pleć piękną do orgazmu. Oczywiście podczas takiej randki w ciemno nie możemy zapomnieć o stworzeniu odpowiedniego klimatu – płatki róż na podłodze, olejki do masażu i wspólna kąpiel z wykorzystaniem kosmetyków do wody będzie idealnym rozwiązaniem na Walentynki. Możesz postarać się także o specjalną pościel winylową, której żadne tłuste plamy z olejku nie będą straszne. Jeśli postawicie na wynajęcie apartamentu, możesz przyjść do niego wcześniej i przygotować klimat odpowiednio wcześniej, by następnie samemu przebrać się w nieco bardziej seksowne ciuszki. 

 

Pójdźcie o krok dalej – pomogą Wam walentynkowe gadżety

Będąc już w parze, Walentynki są doskonalą okazją do tego, by zacząć wspólne eksperymenty. W ten dzień możecie postawić na walentynkowe gadżety, które wprowadzą Was w kolejny stopień erotycznego wtajemniczenia. Mogą to być np. korki analne w zestawie z treściwym żelem analnym, dzięki któremu poznacie rozkosz płynącą z seksu od tyłu.  Warto także w Walentynki skusić się na odkrycie praktyk związanych z BDSM. Jest to subkultura, która opiera się na dawaniu i odbieraniu przyjemności z bólu. Jej lekka odmiana może polegać np. na wzajemnym krępowaniu się, delikatnym chłostaniu, zadawaniu klapsów, czy też kneblowaniu. Podczas romantycznego wieczoru możecie także postawić na delikatne zabawy z woskiem – szczególnie tym ze świec, które po rozpuszczeniu przeistaczają się w aromatyczne olejki do masażu. Jeśli chcecie pójść jeszcze o krok dalej, możecie wypróbować podwójnej penetracji z wykorzystaniem dildo. Wśród entuzjastów tego typu praktyk seksualnych jednoczesna penetracja pochwy i odbytu przy pomocy sztucznego członka jest nazywane legalnym trójkątem. Jeśli macie ochotę na pełne wypełnienie, ten pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę, który niezwykle podnieca zarówno płeć piękną, jak i mężczyzn. 

 

Mamy nadzieję, że przedstawione gadżety i inspiracje na spędzenie tego wieczoru zaciekawia Was na tyle, że będziecie chcieli wcielić je w życie. Życzymy Wam miłych i owocnych Walentynek!