Wibrator jest podstawową zabawką erotyczną w szufladzie nie tylko samotnych kobiet, ale także par i mężczyzn. Dobrze dobrany może przyczynić się do wielu przyjemnych chwil podczas seksu solo i z partnerem. Zatem jaki wibrator wybrać, by nam służył, a nie kurzył się w szafie?

 

Wibrator i kobieta

Wibrator i kobieta to połączenie idealne. Dlaczego? Ponieważ znamy doskonale stwierdzenie, że wibrator jest najlepszym przyjacielem kobiety. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ w pewnym sensie może on zastąpić płci pięknej penisa mężczyzny. Ma on jednak o wiele więcej funkcji niż męski członek – są to przede wszystkim stymulujące wibracje. Bardzo dobrym wyborem będzie zatem wibrator, który będzie posiadał regulowane wibracje pilotem, by nie musieć skupiać się na tym podczas ruchów frykcyjnych. Wibratory z regulacją w panelu są doskonałe dla osób, które lubią stały program przez dłuższą chwilę.

 

 

Jaki wibrator na początek?

Bardzo często spotykamy się z pytaniem jaki wibrator na poczatek wybrać, by nie zraził on płci pięknej do seksu solo. Otóż na pierwszy ogień należy postawić na wibrator niewielkich rozmiarów, tak by dawał on na wstępie przyjemność z samych wibracji. Następnie należy postawić na gadżet o wiele większy – gdy tylko kobieta przyzwyczai się do stymulującej przyjemności, warto zadbać także o głęboką penetrację. Jest to także odpowiedz na pytanie   jaki wibrator dla zony wybrać, by nie czuła się nazbyt zawstydzona. Na długie zimowe wieczory warto wybrać także gruby wibrator podgrzewany – rozgrzewa od środka maksymalnie, daje uczucie niesamowitego ciepła i znacznie szybciej doprowadza do orgazmu. 

 

Wibrator dla niej i dla nich 

Do seksu razem najczęściej wybierane są opcje klasyczne. Położony wibrator na penisa jest w stanie doprowadzić oboje do szczytu rozkoszy. Wibrator klasyczny wyglądem przypomina penisa i emituje wibracje, które z powodzeniem stymulują najwrażliwsze obszary w ciele. Może mieć zastosowanie dopochwowe, jednak to nie ta funkcja jest w nich najważniejsza, a same jego stymulujące wibracje. Wibrator analny jest bardzo dobrym gadżetem dla bardziej zaawansowanych. Za to pochwa jest wrażliwa do bodźce tylko do kilku centymetrów do wewnątrz, dlatego też warto stymulować nimi narządy płciowe z zewnątrz, najlepiej łechtaczkę i wargi sromowe. Stałe i szybkie pulsacje doskonale uwrażliwiają i poprawiają ukrwienie stref erogennych, przez co podniecenie i uch wrażliwość wzrasta. W wibracje wyposażonych jest wiele gadżetów erotycznych, szczególnie te stymulujące łechtaczkę. Wibrator pieszczący także łechtaczkę do podstawa – nie tylko w trakcie masturbacji, ale także seksu z ukochanym. Podobnie jest w przypadku produktu typu wibrator punkt g – jest to gadżet, który podczas penetracji stymuluje szczególnie zewnętrzną ścianę pochwy, 5 centymetrów od jej ujścia, gdzie znajduje się punkt G. 

 

Wibrator dla mężczyzn 

Godnym uwagi jest także wibrator dla mezczyzn. Nie musi służyć on do penetracji, choć można go do tego celu wykorzystywać. Bardziej jest on stworzony, by jak najlepiej pobudzać wibracjami strefy erogenne. Wibratory stworzone są dla obu płci, dlatego nie są podzielone na kategorie wibrator dla mężczyzn i dla kobiet, jednak z naszego doświadczenia wiemy, że płeć silna najczęściej wybiera mniejszy wibrator na penisa, by jeszcze bardziej umilić sobie stosunek. Wibrator dopochwowy również może stanowić wibrator meski, nie należy sugerować się jedynie jego nazwą – najlepsze są te najbardziej uniwersalne. Jeśli chodzi o mężczyzn homoseksualnych to również wybierają oni mniejszy wibrator analny, jednak bardziej popularne wśród nich są dilda, ponieważ częściej zależy im na samej penetracji niż na stymulujących wibracjach. 

 

Mamy nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu nakreśliliśmy Wam jak dobrac wibrator, jednak mamy świadomość tego, że jest to tylko namiastka informacji – o wiele więcej znajdziecie w kolejnych naszych wpisach. Niniejszy tekst będzie rozpoczęciem cyklu o podstawowych zabawkach erotycznych, na których bazuje cały nasz erotyczny świat.